Манджа с грозде
За снимането на абитуриентски балове…
Репортажната фотография на абитуриенти е забавно нещо. Обикновено хората не са положително настроени, когато някой непознат иска да ги снима – както се казва никой не е грозен колкото паспортната си снимка, а повечето хора са си суетни по природа.
На баловете обаче често всичко е различно – дамите са накипрени до неузнаваемост и искат да запечатат паметния момент завинаги. Някои младежи също са се маскирали до неузнаваемост – с уиски, водка или бира.
Свободата да снимаш без притеснение когото искаш ти дава крилеееее…. , както се казваше в популярна реклама.
За резултати от подобни забави вижте снимки от абитуриенти в София.
| Публикувано от Стефан Димов на 11.11.2008 в 14:54, в Статии. Проследете коментарите с RSS 2.0. Можете да оставите коментар или trackback от вашата интернет страница. |